Fåtöljer Louis XV-stil

170009

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XV-stil, 1800-talets slut, träskurna och förgyllda

Fåtöljer Louis XV-stil

Budhistorik (19 bud)
642862
8 400
642856
8 200
642861
8 000
642856
7 200
642854
7 000

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.