Fåtöljer Louis XV-stil

170008

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XV-stil, 1800-talets delvis träskurna och förgyllda

Fåtöljer Louis XV-stil

Budhistorik (12 bud)
643430
6 600
638702
6 400
642815
6 200
638702
5 800
637790
5 600

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.