Mats Mason oljemålning

170006

MASON, Mats (1894-1983):"Julrosor", signerad och daterad Mats mason 1950, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Mats Mason oljemålning

Budhistorik (10 bud)
636464
750
634754
700
634726
650
634633
600
634632
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.