Kakemon Kina

170001

KAKEMON, 2 st., Kina, 1900-tal, tusch och akvarell, längd ca 166 cm vardera

Hanteringsveck.

Ändringar/tillägg
Tusch och akvarell.

Orientaliskt, Konsthantverk

Kakemon Kina

Budhistorik (42 bud)
634054
11 000
634078
10 500
634054
9 400
634077
9 200
634054
9 000

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.