Alphonse Legros etsning

169998

LEGROS, Alphonse (1837-1911): "Le vieil espagnol", A Legros, signerad i plåten A Legros, etsning, 27,5x18,5 cm

Alphonse Legros etsning

Budhistorik (2 bud)

636407
628035

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.