Bord i barockstil

169996

BORD, barockstil, förgyllt underrede, skiva i ek, höjd ca 77, 90x161cm

Skador, skivan med ytskador

Bord i barockstil

Budhistorik (15 bud)
642829
2 400
642812
642639
642638
642375

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.