Byrå Louis XVI-stil

169995

BYRÅ med stenskiva, med intarsia, 18/1900-tal, Louis XVI-stil, Frankrike, höjd 90, 110x48 cm, nycklar finns

Ytskador och en torrsprickor.

Byrå  Louis XVI-stil

Budhistorik (17 bud)
642931
1 800
642558
1 700
642499
1 600
642332
642332
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.