Sven Erixson färglitografi

169994

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Flykten från Norge, signerad Sven Erixson, 34/360, färglitografi, 42x47 cm

Sven Erixson färglitografi
Budhistorik (10 bud)
636236
1 600
636374
636236
626533
634983
950

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.