Oskar Bergman färglitografi

169993

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Höst, signerad och daterad Oskar Bergman 27/260, färglitografi, 33x44 cm

Oskar Bergman färglitografi
Budhistorik (14 bud)
636321
636242
636242
950
636231
900
636241
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.