Gustaf Wilhelm Palm oljemålning

169989

PALM, Gustaf Wilhelm (1810-1890) tillskriven: Utsikt över Stockholm från Ladugårdslandet, olja på duk, 56,5x72,5 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
636308
3 800
635867
3 600
635867
635818
1 600
635812

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.