Anna-Greta Sjöquist röllakanmatta

169987

RÖLLAKANMATTA, signerad AGS (Anna-Greta Sjöquist), 239,5x162,5, Sverige, 1950-tal

Mattor/Textilier

Budhistorik (7 bud)
633922
641225
633922
633919
1 900
633918

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.