Portfolio Söderut 05 grafik

169985

PORTFOLIO Söderut 05: Portfölj med fyra grafiska blad, 2005, signerade och numrerade 5/80. Omfattar: Lennart Aschenbrenner "Panama", Nils Kölare "Från K till B", LG Lundberg "Andra sidan", Harald Lyth "Kupol", bladstorlek 43,5 x 32 cm

Portfolio Söderut 05 grafik

Budhistorik (2 bud)

636235
627021

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.