Nils Kölare gouache

169982

KÖLARE, Nils (1930-2007): "Utan titel", signerad och daterad Nils Kölare -79, gouache, 24x20 cm

Konst, Måleri

Nils Kölare gouache

Budhistorik (11 bud)
639970
4 800
639969
4 600
639968
639967
3 600
639966

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.