Pierre Olofsson etsningar

169979

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Portfölj: "Vindhäxor", signerade och numrerade Olofsson 8/100, utgiven 1988, 5 etsningar, bladstorlek 33x25,5 cm

Pierre Olofsson etsningar

Budhistorik (22 bud)
628405
628404
3 800
628403
3 600
628402
3 400
628401
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.