Bergère i Louis XV-stil

169977

BERGÈRE, Louis XV-stil, 1800-talets slut, skuren dekor

Skador

Bergère i Louis XV-stil

Budhistorik (11 bud)
642840
5 200
642833
5 000
642833
4 600
640128
4 400
642832
4 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.