Horacio Silva gouache

169976

SILVA, Horacio (född 1950): "La Venus del espejo", signerad och daterad Horacio Silva 1961, gouache och täckvitt, 28x40 cm

Konst, Måleri

Horacio Silva gouache
Budhistorik (3 bud)

628336
627875
626910

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.