Damarbetsbord i valnöt sengustaviansk stil

169974

DAMARBETSBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanerat med valnöt, höjd 67,5, 46x36 cm, nyckel finns

Ytskador, slitage

Budhistorik (14 bud)
641095
1 800
641090
1 700
640228
1 600
637090
640227

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.