Erik Olson färglitografi

169973

OLSON, Erik (1901-1986): Figurkomposition, signerad o daterad Erik Olson 1955, 38/260, färglitografi, 49x44 cm

Konst

Erik Olson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
636219
1 700
635913
1 600
634720
635912
1 400
634720
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.