Byrå

169969

BYRÅ, 1800-tal, valnöt, höjd 88, 101x54 cm

Omarbetad, smärre fanérskador

Byrå

Budhistorik (16 bud)
640352
3 600
640314
3 400
640303
3 200
640266
640302
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.