Säng i rokokostil

169966

SÄNG, rokokostil, 1800-tal, delvis träskuren och förgylld dekor. Innermått 132*197.

Säng i rokokostil

Budhistorik (41 bud)
642726
15 000
642794
14 500
642726
14 000
642793
13 500
642726
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.