Kökspall AWAB

169965

KÖKSPALL, AWAB, omklädd med Firma Svenskt Tenns mönster "Tulpaner", höjd 59 cm

Bruksslitage, smärre skador

Kökspall AWAB

Budhistorik (13 bud)
640316
640308
950
640308
850
640300
640300
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.