Konsolbord i barockstil

169964

KONSOLBORD, barockstil, delvis träskuren och förgylld dekor, höjd 106, 63x140 cm

Skador, omarbetat

Konsolbord i barockstil

Budhistorik (4 bud)

641323
850
640490
640218
636267

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.