Oljemålning med hamnmotiv 1800-tal

169955

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Hamnmotiv, olja på duk, otydligt signerad, 39x53 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (19 bud)
635810
1 400
634852
1 300
630436
629931
630435

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.