Koffert 1800-talets slut

169947

KOFFERT, med beslag, 1800-talets slut, klädd i blommönstrad shag, höjd 76, 91x54 cm

Skador, nyckel saknas

Koffert 1800-talets slut

Budhistorik (8 bud)
638459
634137
637628
634137
850
637627

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.