Ernest Walbourn oljemålning

169945

WALBOURN, Ernest (England 1872-1927): Gårdsidyll, signerad Ernest Walbourn, olja på duk, 51x76 cm

Konst, Måleri

Ernest Walbourn oljemålning

Budhistorik (14 bud)
633966
9 000
633972
8 800
633966
8 600
633962
8 400
633684
8 200

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.