Soffa

169943

SOFFA, Louis XV-stil, delvis träskuren och förgylld dekor, längd 210 cm

Slitage

Soffa

Budhistorik (13 bud)
640116
4 800
640115
4 400
640009
3 200
640008
639894
2 800

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.