Bengt Lindström färglitografi

169941

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström ea, färglitografi, 70x49 cm

Fuktfläck i nedre vänstra kanten

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (16 bud)
635468
1 300
634943
635467
634943
635465

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.