Max Valter Svanberg 2 grafiska blad

169937

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): 2 färglitografier, signerade och numrerade, 46x39, 26x23 cm

Det större bladet med fuktfläck i nedre marginal

Budhistorik (18 bud)
633912
635300
633912
626062
626026
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.