Max valter Svanberg grafiskt blad

169935

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition 1957, signerad Max Valters, 77/200, färglitografi, 56x52

Budhistorik (12 bud)
635418
626559
635296
950
626559
700
635294
650

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.