Max Valter Svanberg grafiskt blad

169934

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition 1957, signerad Max Valters, 189/200, färglitografi, 60x53 cm

Budhistorik (14 bud)
635299
634778
632733
632733
950
632921
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.