Ludvig Richarde marin målning

169930

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): "Tremastad bark i hårt väder", signerad
L. Richarde, 45x75 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Ludvig Richarde marin målning

Budhistorik (4 bud)

633935
633872
2 400
624733
624273

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.