Bägare i silver

169928

BÄGARE, silver, Jonas Östling, Uppsala 1832, svisselerad bladdekor, höjd 11,5 cm, vikt ca 90 g

Fotring med lagning, bucklor

Silver

Bägare i silver

Budhistorik (2 bud)

632422
1 600
629678

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.