Corneille skulptur

169927

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Coq rouge, signerad och daterad Corneille -97, numrerad 63/99, bemålad polyester, höjd 50,5, 45x21 cm

Konst, Måleri

Corneille skulptur

Budhistorik (14 bud)
635376
8 400
635374
8 200
635374
7 800
635372
7 600
635373
7 600

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.