Max Valter Svanberg grafiskt blad

169926

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition 1957, signerad Max Valters, 77/200, färglitografi, 58x52 cm

Budhistorik (14 bud)
635304
1 300
634771
634891
634771
950
632252
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.