Bord i barockstil

169925

BORD, barockstil med äldre delar, skivan fanerad med valnöt, infälld stenskiva, underdelen med skulpterad dekor, höjd 80, 127x110 cm

Omarbetat, skador och lagningar, ena foten lös

Bord i barockstil

Budhistorik (10 bud)
639939
639937
1 900
639917
639916
850
639915
550

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.