Oidentifierad konstnär olja

169917

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurer, signerad och daterad Libert L. -49, olja på duk, 62x80 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (6 bud)
634027
600
625172
550
625172
450
627864
625172

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.