Oidentifierad konstnär olja

169914

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Röd komposition, signerad och daterad Libert -53, olja på duk, 66x53 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (4 bud)

632952
450
629623
627862
623980

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.