Oidentifierad konstnär

169913

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad Libert 74, olja på duk, 58x70 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (11 bud)
632681
632922
750
632681
700
632917
650
632681
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.