Nils Stenqvist oljemålning

169912

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Skogstriangel", monogramsignerad NGS, daterad 2001 a tergo, olja på duk, 42,5x54,5 cm

Konst, Måleri

Nils Stenqvist oljemålning

Budhistorik (9 bud)
635354
850
635033
635033
750
634666
700
634652
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.