Lennart Rodhe tusch

169911

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 9.9.69, tusch, bladstorlek 40x30 cm; oramad

Konst, Måleri

Lennart Rodhe tusch

Budhistorik (15 bud)
635459
1 700
635244
1 600
635457
635244
1 400
635456
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.