Peter Dahl färglitografi

169910

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad Peter Dahl 180/250, färglitografi, 86x58 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (11 bud)
635308
700
634885
650
633904
600
631653
550
633903
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.