Stolar i ek barockstil

169906

STOLAR, 8 st, barockstil, 1800-tal, ek

Skador

Stolar i ek barockstil

Budhistorik (12 bud)
640957
6 600
641467
6 400
640957
6 200
641462
6 000
640957
5 200

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.