Salongsbord 1800-talets andra hälft

169905

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 74, diameter 113 cm

Skador, dekorelement saknas

Budhistorik (6 bud)
642478
550
642431
500
642392
450
642388
636245

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.