Olle Hjortzberg oljemålning

169902

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Stilleben, monogramsignerad och daterad OH 39?, olja på pannå, 41x32,5 cm

Konst, Måleri

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
633901
3 200
632853
632852
2 800
630584
630540

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.