Bord i barockstil

169897

BORD, barockstil, förgyllt med träskiva, underredet med dekor av fantasidjur och maskaroner, höjd ca 82, 170x92 cm

Skador

Bord i barockstil

Budhistorik (45 bud)
640201
34 000
640197
33 000
640199
32 000
640197
31 000
640193
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 257 EUR, 3 825 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.