Soffbord Fritz Hansen

169896

SOFFBORD, Hans J Wegner, 1960-tal, ettikettmärkt FH Fritz Hansen 0663, diameter 120 cm

Smärre repor

Soffbord Fritz Hansen

Budhistorik (4 bud)

637852
636100
1 300
630081
629761

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.