Soffa i rokoko

169893

BADKARSSOFFA, rokoko, förgylld och skulpterad dekor, tillhörande två pölar, längd ca 197 cm

Renoverad och kompletterad, slitage, tyget med smärre fläckar

Soffa i rokoko

Budhistorik (14 bud)
639831
12 500
639726
12 000
639508
11 000
639507
10 000
638117
9 800

Slutpris SEK:
12 500
1 193 EUR, 1 341 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.