Teskrin Kina

169884

TESKRIN, lackerat trä, bemålat och förgyllt, Kina, 1700-tal, höjd 13,5, 25,5x18 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Teskrin Kina

Budhistorik (10 bud)
632767
625434
1 400
625214
1 300
625213
623754

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.