Ricard Ryan serigrafi

169877

RYAN, Richard (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 30/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Ricard Ryan serigrafi
Budhistorik (12 bud)
634090
3 200
633321
633321
2 600
633311
2 400
632905

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.