Missoni komposition

169875

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 23/25, 67x67 cm

Konst, Måleri

Missoni komposition

Budhistorik (14 bud)
633592
4 400
626665
4 200
633591
4 200
626665
633590
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.